تاريخ انتشار: یکشنبه 1396/2/24
کد خبر: 58955
استقبال از کتاب‌های زندگینامه اهل بیت (ع) در نمایشگاه کتاب

استقبال از کتاب‌های زندگینامه اهل بیت (ع) در نمایشگاه کتاب

انتشارات دارالحدیث با برپایی سه غرفه در بخش‌های عمومی، کودک و نوجوان و ناشران عرب در سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور یافت. کتاب‌های زندگینامه اهل بیت (ع) از پرفروش‌های این انتشارات بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دارالحدیث به نقل از خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) انتشارات  دارالحدیث که از بین ۳۲۲ ناشر استان قم، موفق به کسب عنوان ناشر برگزیده سال در بخش عمومی شد، در سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با سه غرفه کتاب‌های عمومی در سالن A۴ راهروی ۴ غرفه ۱۴، کتاب‌های کودک و نوجوان سالنB۴ غرفه ۷۲ و ناشران عربی سالن E۴ غرفه ۹۰ حضور داشت.
 
از جمله پرفروش‌های غرفه کودک و نوجوان انتشارات دارالحدیث، مجموعه کتاب‌های «شبنم» بود. همچنین استقبال از کتاب‌های زندگینامه اهل بیت(ع) و به‌ویژه کتاب‌هایی درباره حضرت مهدی (عج) با عنوان‌های «مرد بارانی»، «حرف‌های ماه» و کتاب شعر «تولدت مبارک» و «چرا با کودکان مهربان باشیم ؟»، «تو میوه درختی»، «شکوفه‌های دانایی» و «بسته‌های گردو(پیامبرو کودکان)» مورد توجه علاقه‌مندان به کتاب قرار گرفت.
 
انتشارات دارالحدیث در این دوره از نمایشگاه کتاب در بخش ناشران عرب نیز با ۲۴۰ عنوان کتاب به زبان عربی با ۲۰ درصد تخفیف حضور داشت. از جمله آثار شاخص موجود در غرفه این انتشارات در سالن ناشران عرب نیز می‌توان به «مدارک فقه اهل السنه علی نهج وسائل الشیعه»، « تصحیح مانند اصول کافی»، «استبصار»، «تهذیب»، «نهج البلاغه» و «تفسیر ابی جارود» اشاره کرد.
 
درغرفه انتشارات دارالحدیث در سالن عمومی نمایشگاه کتاب تهران نیز ۴۰۰ عنوان کتاب عرضه شده که ۷۰ عنوان از این کتاب‌ها از تازه‌های نشر این انتشارات بوده است.  
 
کتاب‌های «تحکیم خانواده»، «احادیث پزشکی کیمیای محبت»، «رضایت زناشویی» و «حکمت‌نامه فاطمی» از جمله پرفروش‌های امسال این غرفه بودند. این کتاب‌ها با تخفیف ۲۰ درصد به مخاطبان عرضه شدند.
 
سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، دیروز (شنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه) به کار خود پایان داد .

پر فروش های انتشارات دارالحدیث در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 
اردیبهشت ۹۶

منبع :